Ceaiurile de plante – medicamentul pe care ni l-a lasat Dumnezeu
Inainte vreme, oamenii cunosteau puterea plantelor si se foloseau de ele din belsug. Erau si boli foarte grave care nu puteau fi decat ameliorate, insa majoritatea se vindecau cu ajutorul ceaiurilor si a celorlalte mijloace naturale nemedicamentoase. Acum, poate pentru ca ne-am pus toata nadejdea in medicamente, lumea pare a fi cu mult mai bolnava. … Citește mai mult